DELF/DALF
Zastanawiacie się jak naprawdę wygląda arkusz egzaminacyjny DALF lub DELF? Zastanawiacie się do którego egzaminu podejść, jaki poziom wybrać? 

Jeśli tak, zajrzyjcie koniecznie na stronę delfdalf.ch, na której znajdziecie przykładowe/próbne arkusze egzaminacyjne od poziomu A1 do C2. Znajdziecie tam także nagrania do zadań ze słuchu a na końcu każdego arkusza klucz z odpowiedziami oraz transkrypcje do nagrań. 

Chcecie sprawdzić, nad czym jeszcze musicie popracować? Zerknijcie na link  https://delfdalf.ch/index.php?id=95 i spróbujcie swoich sił :)
O tej stronie pisałam też w moim poście tutaj.

A Wy macie zamiar podejść do któregoś z egzaminów? Napiszcie koniecznie!


Komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Update zrobiony, chyba wszystko powinno działać :) Ale jeśli nie to napisz który link nie działa. Merci!

   Usuń
 2. Hej! Ja właśnie się zapisałam na B2!! (w związku z tym zaplanowałam też sobie wyzwanie językowe :) (http://francuski-egzamin-delf.blogspot.com.es/2015/04/projekt-wyzwanie-jezykowe.html) A Ty zrobiłaś w końcu C1? Tak jak piszesz w opisie bloga? Jeśli nie, to może masz ochotę przyłączyć się do wyzwania i zrobić je razem ze mną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bonjour :) Ja mam zamiar przystąpić do C1 w czerwcu. To już pewne :) Wyzwanie ciekawe ale nie wiem czy starczy mi czasu na tak sumienne przygotowywanie się, zwłaszcza że większość dnia upływa mi w pracy :( Do DALF'a przygotowuję się już od dłuższego czasu a teraz oczywiście dużo bardziej intensywnie. Będę śledzić Twoje postępy :) W zasadzie to też biorę udział w wyzwaniu bo moje przygotowania wyglądają podobnie do Twoich :)

   Usuń

Prześlij komentarz