Extr@ English i Extr@ French

Znacie już te seriale?

Extra English to edukacyjny serial odcinkowy zrealizowany przez kanał Discovery Education, opowiadający historię trójki Anglików i Argentyńczyka, który przyjeżdża do Anglii aby m.in. uczyć się angielskiego. Serial jest opowiadany w sposób zabawny, ale też zrozumiały, możecie też go oglądać z napisami. W każdym odcinku znajdziecie historie i słownictwo przydatne w życiu codziennym. Poruszane są takie tematy jak zakupy, Święta, randka czy szukanie pracy.
Odcinki możecie znaleźć na Youtube.


Extra French to można powiedzieć siostra serialu wyżej tyle że po francusku:) Opowiada historię trójki Francuzów i Amerykanina, który nie zna zbyt dobrze francuskiego. Odcinki trwają ok. 25 min.Seriale spodobają się zarówno osobom, które dopiero zaczynają uczyć się języka ale także tym na wyższym poziomie :) 
Czekam na Wasze komentarze co sądzicie o takich serialach edukacyjnych?

PS. Serial ten można znaleźć także w wersji niemieckiej Extr@ German czy hiszpańskiej Extr@ Spanish i to wszystko na youtube :)

Komentarze

  1. Hmm a ja nie znałam. Będę polecać dalej.

    Dzięki ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. wow świetna sprawa! nie miałam pojęcia, że taki serial istnieje, a bardzo lubię takie różne dodatki do samodzielnej nauki, akurat teraz od października zaczynam kolejną turę kursu w lincolnie więc można trochę się osłuchać znów z językiem :) niestety samodzielna nauka nie dla mnie i takie dodatki są świetne ale tylko jako właśnie urozmaicenie kursu z którego swoją drogą bardzo jestem zadowolona, fajnych mają lektorów i podejście więc nie stresuje się przed każdymi zajęciami tak jak to miało miejsce kiedy chodziłam na kurs indywidualnie, w grupie pracuje mi się znacznie lepiej i fajnie, że na bieżąco mocno widzę postępy co motywuje do dalszej pracy

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz